Praktyczna Akademia Forda

Praktyczna Akademia Forda: Wrocław 12 maja 2017

12-go maja br. „Praktyczna Akademia Forda” zawita do Wrocławia. To już druga edycja szkoleń dla menedżerów małych i średnich przedsiębiorstw organizowana przez Ford Polska i Polityka Insight. W trakcie całodniowych zajęć analitycy Polityki Insight wyjaśnią m.in. jak w biznesie zmierzyć się z trudną materią przewidywania przyszłości, jak i gdzie dostrzegać ryzyko.

Praktyczna Akademia FordaFord we współpracy z Polityką Insight opracował autorski program, który dostarczy wiedzy o sprawnym poruszaniu się w skomplikowanej, zglobalizowanej gospodarce. Oprócz wyżej wskazanych zagadnień, Eksperci ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych oraz Ford Polska wskażą, który sposób finansowania floty będzie optymalny i jakie przyniesie profity.

Szkolenie w FordStore GERMAZ to:

  • Udział w bezpłatnych warsztatach biznesowych o wartości kilku tysięcy złotych, niedostępnych do tej pory dla małych i średnich przedsiębiorców
  • Specjalne warunku na zakupu samochodów
  • Możliwość odbycia jazd próbnych takimi modelami jak: Ford Mustang, Focus oraz autami z liniii Vignale i ST-Line
  • Pyszny poczęstunek

Zainteresowanych udziałem prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem poniższego formularza:

Praktyczna Akademia Forda – Program szkolenia

Tegoroczny cykl bezpłatnych szkoleń adresowanych do małych i średnich przedsiębiorstw przewidziano jako obfitujący w ogromną porcję fachowej wiedzy i praktycznych porad podanych w przystępny, atrakcyjny sposób. Każda tura warsztatów będzie składać się z trzech 45-minutowych paneli:

W pierwszej części teoretycznej Adam Czerniak i Olaf Osica – doświadczeni eksperci Polityki Insight – zaprezentują metody przewidywania (foresight). Ich autorska prezentacja podpowie m.in. jak analizować rynkowe trendy, na które informacje zwracać uwagę przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Określą też kiedy trzeba obawiać się polityków, a kiedy nie mają oni wpływu na prowadzone przedsiębiorstwo. Odsłonią tajniki wykorzystywania dostępnej wiedzy, tak by bez ryzyka na jej podstawie zbudować prognozy niezbędne do podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Druga część warsztatów zostanie poświęcona praktycznemu wykorzystaniu wcześniej zdobytej teorii. Panel analityczny również przygotowany i prowadzony przez wspomniany duet fachowców z Polityki Insight upłynie na ćwiczeniach – tworzeniu scenariuszy wydarzeń, identyfikacji najważniejszych graczy na rynku, określaniu ryzyka i niepewności. Uczestnicy szkolenia nauczą się wyszukiwać i korzystać z narzędzi pozwalających maksymalizować zyski w niepewnych czasach.

Trzeci panel poświęcony flocie poprowadzi Tomasz Rudyk ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. W tej najbardziej motoryzacyjnej części nieodzowne okażą się informacje zdobyte podczas dwóch wcześniejszych warsztatów. Ekspert SKFS przekaże mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących efektywnego i ekonomicznego zarządzania parkiem aut w firmie. Opowie jak ważne jest zarządzanie ryzykiem finansowym oraz podsunie pomysły na jego minimalizowanie. Na przykładach określi, które produkty finansowe pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

To nie wszystko! Oprócz części szkoleniowej, uczestnicy Praktycznej Akademii poznają też szeroki wachlarz narzędzi finansowych, które oferuje Ford. Ponadto, tylko tego dnia będą oni mogli skorzystać z atrakcyjnych warunków zakupu bądź leasingu nowego auta, a także przetestować legendarne modele Forda! Tak, tak: udział w akademii to także testy najciekawszych samochodów jakie w tej chwili oferuje FordStore Germaz:

Vignale, ST-Line i Ford Performance

Każdy uczestnik będzie mógł poznać walory modeli z ekskluzywnej linii Vignale (Mondeo, S-MAX, Kuga i Edge) oraz takich samochodów jak: Ford Mustang, Focus RS oraz auta z linii ST-Line.

Praktyczna Akademia Forda we Wrocławiu.

 

  • 12 maja 2017
  • salon FordStore GERMAZ
  • ul Strzegomska 139, Wrocław