O firmie

Germaz – lider w branży motoryzacyjnej

Dom Samochodowy Germaz to renomowana, firma działająca w branży motoryzacyjnej, z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem. Nasza firma zyskała uznanie na rynku dzięki profesjonalizmowi, innowacyjnym rozwiązaniom oraz niezawodności, które stanowią fundamenty naszej działalności. Dzięki szerokiemu zakresowi usług oraz dbałości o każdy detal, zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. Jesteśmy autoryzowanym salonem i serwisem marek Ford, Hyundai, Suzuki, SsangYong.

 

 

Historia i misja

Założona w latach 90-tych,  firma Dom Samochodowy Germaz od samego początku stawiała na jakość i satysfakcję klienta. Nasza misja to dostarczanie najwyższej klasy usług motoryzacyjnych, które przekraczają oczekiwania klientów. Dążymy do tego, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo, a jego potrzeby były zawsze na pierwszym miejscu.

Nasza oferta

Germaz oferuje szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych, które obejmują:

1. Sprzedaż nowych i używanych samochodów – jesteśmy autoryzowanym dealerem wielu renomowanych marek, oferując szeroki wybór pojazdów dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów.
2. Serwis i naprawa – posiadamy nowoczesne warsztaty wyposażone w najnowsze technologie, gdzie wykwalifikowani mechanicy dbają o każde auto jak o własne.
3. Części zamienne – oferujemy oryginalne części zamienne oraz wysokiej jakości zamienniki, które zapewniają długotrwałą i bezawaryjną eksploatację pojazdów.
4. Finansowanie i ubezpieczenia – współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne warunki finansowania i kompleksowe ubezpieczenia.

Dlaczego warto wybrać Germaz?

1. Doświadczenie i profesjonalizm – wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.
2. Indywidualne podejście – każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego każdą sprawę traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze usługi do specyficznych potrzeb.
3. Innowacyjność – stale inwestujemy w nowoczesne technologie i szkolenia, aby zapewnić najwyższą jakość usług i wprowadzać innowacyjne rozwiązania.
4. Zaufanie klientów – naszym największym sukcesem jest zadowolenie klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi innym.

Nasz Zespół

Za sukcesem Germaz stoi zespół wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów. Nasi pracownicy to pasjonaci motoryzacji, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i serwisów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszej strony internetowej

Germaz – Twój zaufany partner w świecie motoryzacji.

Germaz – Tworzymy nową jakość w branży motoryzacyjnej, bazując na tradycji, innowacyjności i zaufaniu naszych klientów.