Eclipse Cross

Wybierasz się na wakacje? Sprawdź stan swojego auta.

UWAGA, UWAGA, “Japońska sekcja serwisowa” naszej firmy zaprasza na promocyjne przeglądy aut Mitsubishi i Suzuki! Zanim ruszymy na wakacyjny wypoczynek warto skontrolować najważniejsze dla naszego bezpieczeństwa podzespoły.

Mitsubishi – Wakacje w każdym detalu

Tegoroczna akcja serwisowa Mitsubishi to kompleksowa kontrola stanu samochodu w cenie 99 zł. Jeżeli w wyniku przeglądu okaże się, że konieczne są naprawy, to zakup wybranych części i materiałów eksploatacyjnych może być do 15% niż zwykle, a koszty robocizny mniejsze o 10%.

akcja przeglądowa Mitsubishi

Jednak sprawność mechaniczna to nie wszystko. Wokół nas wciąż pojawiają się nowe zakażenia wirusem COVID19. Dlatego czysty układ klimatyzacyjny jest teraz szczególnie ważny. Od 15 czerwca, w naszym serwisie we Wrocławiu można przeprowadzić gruntowną dezynfekcję klimatyzacji i wnętrza pojazdu metodą “TUNAP” w cenie 199 zł. Do tego proponujemy atrakcyjne ceny akcesoriów oraz opon letnich. Szczegóły na naszej stronie www.

Lato z Suzuki

Lato z Suzuki 2020

Nie tylko posiadacze samochodów Mitsubishi mogą liczyć na promocyjną kontrolę swoich aut. Tegoroczna akcja serwisowa: Lato z Suzuki to między innymi:

  • Czyszczenie klimatyzacji w cenie 99 zł i 30% rabatu na części do usunięcia usterek tego układu
  • Ozonowanie wnętrza za 79 zł
  • Niższe ceny filtrów klimatyzacji.

Więcej informacji na naszych stronach www i u doradców serwisowych.

Zapraszamy!