Ford Explorer Rapid Red

Ford Explorer EV – nowa legenda w linii elektrycznych modeli Forda

Ford Explorer EV – nowa legenda w linii elektrycznych modeli Forda

 

ford explorer
Ford Explorer

Nowy, w pełni elektryczny Ford Explorer EV jest najnowszym dodatkiem do imponującej linii modeli elektrycznych Forda, zaprojektowanym i wyprodukowanym w Europie. Ten średniej wielkości SUV, mogący pomieścić pięć osób, toruje drogę do nowej ery elektrycznych pojazdów amerykańskiej marki.

Innowacyjność i Zasięg

Ford Explorer został zaprojektowany w Europie i jest produkowany w nowym Centrum Pojazdów Elektrycznych Forda w Kolonii. Oferuje zasięg ponad 600 km na jednym ładowaniu, a szybkie doładowanie akumulatora od 10 do 80% zajmuje zaledwie 26 minut dzięki ładowarce o mocy 185 kW.

Wyposażenie i komfort w Ford Explorer EV

Wyposażony w ruchomy wyświetlacz dotykowy SYNC Move o przekątnej 14,6 cala oraz zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy, Explorer zapewnia kierowcom i pasażerom komfort i wygodę. Bezprzewodowa integracja z Apple CarPlay i Android Auto, podgrzewana kierownica, fotele z funkcją masażu oraz indukcyjna ładowarka do telefonu to tylko niektóre z luksusowych udogodnień, które oferuje ten SUV.

Wydajność i technologia Ford Explorer EV

Explorer jest dostępny w wersji z napędem na tylne koła (RWD) lub na wszystkie koła (AWD), oba modele wykorzystują akumulatory niklowo-manganowo-kobaltowe (NMC). Nowy Explorer może przyspieszyć do 100 km/h w zaledwie 5,3 sekundy i osiąga moc 340 KM. Dzięki możliwości holowania do 1200 kg, jest to pojazd gotowy na każdą przygodę.

Pobierz katalog – KLIKNIJ TUTAJ

Globalne Wyzwania i Osiągnięcia

Podróżniczka Lexie Alford ukończyła w nowym, w pełni elektrycznym Explorerze, wyprawę na dystansie 30 000 km, pokonując sześć kontynentów i 27 krajów. Ta niezwykła podróż udowodniła, że Explorer jest zdolny sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom, od pustyni Atacama po mroźne górskie przełęcze.

 

Ford Explorer Rapid Red
Ford Explorer Rapid Red

 

 

Przyszłość Forda

Produkcja Explorera w nowym Centrum Pojazdów Elektrycznych Forda w Kolonii jest kluczowym elementem transformacji marki w kierunku pełnej elektryfikacji. Kolejne modele, w tym sportowy crossover oraz elektryczny Puma, dołączą do linii produktów Forda, umacniając pozycję marki jako lidera innowacji i jakości w segmencie pojazdów elektrycznych.

 

 

 

Sprawdź model: KLIKNIJ TUTAJ

Ford Explorer to więcej niż samochód – to zapowiedź przyszłości motoryzacji, która łączy amerykańską tradycję z europejską inżynierią, oferując bezkompromisowy komfort, wydajność i zaawansowane technologie.

 

Sprawdź ofertę na Explorer w naszym salonie:

Wrocław, ul. Strzegomska 139, salon@germaz.pl

Zielona Góra, ul. Batorego 118a, osobowe.zg@germaz.pl