Wiosna w Suzuki Germaz

Wiosna w Suzuki Germaz – Bezpłatna kontrola pojazdu!

Jak zatem zadbać o Suzuki na wiosnę? Najlepiej przeczytać krótki poradnik, tych, którzy te auta znają "na wylot" ;-) Zapraszamy do lektury!

Samochody Suzuki są znane ze swojej wyjątkowej jakości wykonania i trwałości. Owa legenda obejmuje podzespoły mechaniczne, nadwozia i materiały użyte we wnętrzu każdego auta. 

Wiosna w Suzuki GermazZ punktu widzenia właścicieli marki, taka legenda to prawdziwy klucz do skarbca. Czy dla nabywców również? Odpowiedź będzie raczej łatwa do przewidzenia: „To zależy”.

Od czego? Oczywiście od podejścia każdego właściciela do eksploatacji. Jeśli dbamy o auto i regularnie je serwisujemy, nasze wydatki na nieprzewidziane naprawy przez wiele lat nie będą nas dotyczyć. Zwłaszcza wówczas, gdy jeździmy Suzuki. 😉

Jak dbać o auto?

Oczywiście regularnie. Minimum dwa razy w roku (przed zimą i po niej) udajmy się na dokładny przegląd auta u doświadczonego mechanika/diagnosty, który na podnośniku sprawdzi stan wszystkich podzespołów odpowiedzialnych za bezproblemową jazdę. Kiedy jeszcze? na pewno warto sprawdzić stan auta w dwóch sytuacjach:

  • przed każdą dłuższą podróżą,
  • po każdej groźnej sytuacji drogowej, z której udało się nam (i autu) wyjść bez szwanku.

Sprawdzenie auta przed wyjazdem to oczywista sprawa. Słowa wyjaśnienia wymaga drugi z ww punktów: Załóżmy, że uczestniczyliśmy w jakimś groźnym zdarzeniu drogowym, w którym od kolizji/wypadku, a w konsekwencji od utraty zdrowia i uszczerbku na samochodzie uratował nas refleks i/lub sprawne hamulce: ktoś wymusił na nas pierwszeństwo, jechał z naprzeciwka i wyprzedzał „na trzeciego”, a my musieliśmy się ratować gwałtownym hamowaniem/ucieczką na pobocze. W takich wypadkach, zawsze zalecamy naszym klientom, aby udali się na przegląd stanu hamulców i zawieszenia. Szczególnie gdy w trakcie takiej wyjątkowej „ucieczki przed przeznaczeniem” trafiliśmy na trudne, wyboiste pobocze. Choć potem udało się nam kontynuować jazdę i wszystko w naszym aucie wydaje się być w porządku, lepiej to dokładnie sprawdzić. Z reguły jest bowiem tak, że wszelkie ekstremalne sytuacje są dużym obciążeniem dla podzespołów auta i potrafią znacznie skrócić ich żywotność.

Wiosna z Suzuki

No dobrze. Kontrola auta po groźnych przygodach to nasz obowiązek, ale przecież dużo częściej przydarza się nam wiosna, i wraz z nią nasze wymęczone przez zimową aurę auta spoglądają na nas tęsknym wzrokiem. Auta Suzuki również to potrafią i teraz jest okazja na ten tęskny wzrok odpowiedzieć 🙂

…w Suzuki GERMAZ:

Zwłaszcza, że Dom Samochodowy GERMAZ zaprasza do swojego wrocławskiego salonu Suzuki na bezpłatny wiosenny przegląd aut Suzuki, które nie są już objęte gwarancją. Dzięki akcji „Wiosna z Suzuki” jeszcze przed zbliżającym się sezonem wyjazdów, dajemy naszym klientom możliwość upewnienia się, że podróż samochodem, odbędzie się bez zbędnych przygód.

W czasie obowiązywania akcji na właścicieli wszystkich samochodów Suzuki, które nie są już objęte gwarancją czekają specjalna rabaty:

  • 30% rabatu na klocki/tarcze hamulcowe i elementy zawieszenia użyte podczas naprawy serwisowej
  • 15% na robociznę
  • 15% na oryginalne akcesoria
  • UWAGA, dostępne tylko w Serwisie SUZUKI Germaz dezynfekcja klimatyzacji już od 150 zł wraz z filtrem kabinowym!

W przypadku wymiany oleju na Shell Helix do trzech miesięcy od daty udziału w akcji klienci mogą bezpłatnie przystąpić do Programu Suzuki-Shell Assistance 3+

Akcja trwa od 15 marca do 15 kwietnia 2017 roku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 

… bądź zamówienie kontaktu naszego doradcy serwisowego: