Zadbaj o czyste powietrze w aucie

Zapraszamy do naszych salonów na wiosenne przeglądy i dezynfekcję układów klimatyzacji. To wszystko można teraz zlecić w naszych serwisach we Wrocławiu i Zielonej Górze.

Mokra i chłodna zima to okres, w którym niezbyt często korzystamy z klimatyzacji. Choć większość z nas zdaje sobie sprawę, że nawet zimą klimatyzację należy włączać, to jednak temperatura nie zawsze przypomina nam o konieczności korzystania z tego urządzenia. Tymczasem, także zimą w przewodach wentylacyjnych, na filtrach kabinowych mogą rozwinąć się niebezpieczne dla zdrowia bakterie i dlatego warto przeprowadzić dezynfekcję całego układu wraz ze sprawdzeniem jego szczelności, uzupełnieniem poziomu czynnika chłodzącego i wymianą kabinowych filtrów. Tym bardziej, że teraz można to zrobić w ramach wiosennych promocji serwisowych. Zapraszamy zatem do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o wszystkich tego typu akcjach.

Oprócz klimatyzacji, warto sprawdzić ogólny stan auta: hamulców, zawieszenia, podwozia. Natomiast dla osób zainteresowanych specjalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi i kosmetycznymi nadwozia mamy specjalną ofertę „Autodetailing”. Więcej szczegółów na ten temat na specjalnym profilu na FB