Wielkie Mikołajki Wyprzedażowe

Wrocław, Zielona Góra: 9-10 grudnia 2017: Wielkie Mikołajki Wyprzedażowe!

Chcesz 30% rabatu na nowe auto, opony zimowe GRATIS, 7-letnią gwarancję?

A może wcześniej niż inni chcesz przetestować Nowego Mitsubishi Eclipse Cross’a?

Jak wiadomo, Mikołaj pojawi się w naszych domach 6-grudnia. Jednak, jest to człowiek mocno zabiegany i może się zdarzyć tak, że nie do każdego trafi z wymarzonym prezentem. Dlatego postanowił pojawić się jeszcze dwa razy i na wszystkich zainteresowanych będzie czekał w naszych salonach, na imprezie pt. WIELKIE MIKOŁAJKI WYPRZEDAŻOWE. 

9 grudnia w salonie FORD-a w Zielonej Górze przy ul. S. Batorego 118 A, na naszych gości czekają ciepłe napoje, ciasto i prezenty dla każdego dziecka, które tego dnia przyjedzie do nas z rodzicami.

Z kolei w salonach: Forda, Mitsubishi i Suzuki we Wrocławiu odbędą się zabawy i warsztaty plastyczne z „Kolejkowem”, pokażemy też nowości i premiery dla fanów konsol Xbox oraz PlayStation, będą też przejażdżki saniami Mikołaja, konkursy z nagrodami, „Fabryka Driftu” i wiele, wiele innych atrakcji.

Oprócz zabawy, chcemy w tych dniach komuś pomóc i dlatego we wrocławskich salonach organizujemy licytacje, z których dochód zostanie przekazany podopiecznym fundacji „Miej Gest”.

Osoby, które planują zakup auta marki Ford będą miały okazję skorzystać z atrakcyjnych rabatów na modele z 2017 roku:

  • Rabaty na ostatnie sztuki aut z 2017 roku do 30%,
  • zimowe opony i 7 – letnia gwarancja do każdego kupionego w tych dniach Forda Gratis!
  • darmowe sprawdzenie* auta przed wyjazdami świątecznymi

* Dotyczy gości salonu we Wrocławiu. Zakres prac: sprawdzenie oświetlenia, sprawdzenie stanu ogumienia, sprawdzenie stanu wycieraczek, sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, sprawdzenie stanu akumulatora.

UWAGA

W trakcie wrocławskiej edycji imprezy i tylko 9-go grudnia będzie można zobaczyć na żywo najnowszy model Mitsubishi Eclipse Cross. Będzie to dolnośląska premiera najnowszego modelu auta spod znaku trzech diamentów. Warto więc przyjść, aby zobaczyć jak wygląda kolejny członek rodziny Mitsubishi.

Wszystkich chętnych do udziału w tej imprezie gorąco zapraszamy, a pełny program jest dostępny poniżej. Aby go pobrać, wystarczy kliknąć: