Sprzedajesz auto? Zostań w domu, a my przygotujemy Ci wstępną wycenę!

Sprzedaż posiadanego auta to zawsze źródło wątpliwości. Z jednej strony chcemy otrzymać możliwie wysoką cenę, z drugiej mamy świadomość, ogromnej podaży która sprawia, że osiągnięcie zakładanej kwoty może być czasochłonne. Rodzą się więc wątpliwości czy nasza wycena jest odpowiednia.

wycen-autoPierwsza wątpliwość to efekt wspominanej podaży i wynikających z niej trudności w dotarciu z naszym ogłoszeniem do potencjalnych nabywców: Czy podana jeśli już ktoś znajdzie moje ogłoszenie to czy podana cena będzie adekwatna do rynku?

Kolejna wątpliwość dotyczy celu sprzedaży. Jeśli pieniądze otrzymane za nasze auto mają zasilić nasz budżet zakupu nowego pojazdu, to komu sprzedać nasz samochód? Przez internetowe ogłoszenie? w komisie? u dealera oferującego nowe auto? Kto nam zagwarantuje najbardziej atrakcyjną cenę i uczciwą wycenę? Samodzielne jeżdżenie od komisu do komisu po to, aby wycenić auto czy przeglądanie portali z ogłoszeniami wiąże się dużymi nakładami czasu.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy nową usługę, która ma na celu pomóc sprzedającym uzyskaniu korzystnej ceny za posiadane auto. Otóż, każdy kto chce uzyskać orientacyjną wycenę swojego samochodu, może zamówić ją bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że odwiedzi nasz serwis: Wycenauto.germaz.pl i tam poda wszystkie dane auta. Nasi doradcy w ciągu 24 godzin zaproponują wstępną kalkulację, i jeśli uznacie Państwo, że kwota jest zbliżona do Waszych oczekiwań, wówczas możecie umówić się z nami na bezpośrednie oględziny Waszego pojazdu. Dzięki temu oszczędzicie trochę czasu na bezproduktywnym jeżdżeniu po wielu punktach skupu aut oraz zyskacie kolejne źródło informacji przydatnych do porównania z ofertą rynkową.

Zapraszamy zatem do naszego nowego serwisu: www.wycenauto.germaz.pl