Serwis Ford Germaz Wrocław

 

Nowe godziny pracy – serwis Ford Germaz Wrocław!

Zmieniamy się dla Ciebie i nie są to puste frazesy! Nasz serwis Ford Germaz we Wrocławiu ma nowe godziny otwarcia!

Wiemy, że krótki czas w którym przeróżne usługi są dostępne, jest frustrujący. Ile razy zdarzyło Wam się zmieniać plany, żeby coś załatwić?

Dlatego w serwisie Ford Germaz Wrocław wychodzimy z rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pracują w standardowych godzinach. Nie możecie wyskoczyć z pracy, żeby przyjechać na nasz serwis? Szkoda Wam dnia wolnego z urlopu, żeby poświęcić go na sprawy organizacyjne? Od teraz nie musicie się przejmować tym, żeby zadbać o swoje auto (nie tylko Forda 😉)!

Wydłużamy godziny pracy naszego serwisu

Już od jutra (poniedziałek 09 maja) zastaniecie nas w godzinach 7:00-19:00!
Możecie zostawić nam auto po pracy i odebrać je następnego dnia rano, możecie odpocząć na naszej poczekalni po ciężkim dniu pijąc świetną kawę, możecie też wyskoczyć na miasto korzystając z aut z działu wynajmu, czy komunikacji miejskiej dostępnych metry od naszej siedziby. Nasz serwis pomoże Ci nie tylko w trosce o Twoje auto, ale też w tym, żebyś mógł/mogła wykorzystać czas spędzony u nas tak, jak lubisz! Dostępna sieć WiFi, pyszna i aromatyczna kawa, wygodne fotele, przestrzeń zarówno do odpoczynku, jak i rozmów.

Serwis Ford Germaz Wrocław – dlaczego warto?

Pamiętajcie, że korzystając z autoryzowanego serwisu Ford Germaz macie pewność i gwarancję – zarówno na usługi, jak i oryginalne części, których używamy. Sprzedajemy i serwisujemy auta od 30 lat – znamy je jak nikt inny na wrocławskim rynku.

Co możemy Wam zaoferować?

  • Stałe ceny, przejrzysty zakres napraw i wgląd do etapów naprawy dzięki Ford Video Check,
  • atrakcyjne ceny dzięki Ford Economy Service dla aut starszych niż 4 lata,
  • stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, wszelkie naprawy przeprowadzane są zgodnie z wymogami producenta,
  • wykorzystujemy najnowsze technologie napraw oraz najnowszy sprzęt diagnostyczny, który pozwala szybko znaleźć prawdziwe źródło problemu,
  • nasi technicy i mechanicy to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, którzy przechodzą regularne szkolenia z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Na nasz serwis możecie umawiać się:

👉 telefonicznie dzwoniąc pod numer 71 358 20 00

 

Chcesz wiedzieć więcej? Śledź nas na Facebooku!

Do zobaczenia we Wrocławiu na ul. Strzegomskiej 139!