Jesienno-zimowe promocje serwisowe w Germaz.

Zapraszamy do skorzystania z cyklicznych promocji serwisowych w naszej firmie. Jak co roku, mamy dla Państwa atrakcyjne oferty, które pozwolą na lepsze przygotowanie się do sezonu jesienno-zimowego. Jak więc to wygląda w przypadku Mitsubishi, Suzuki i Ford-a?

Mitsubishi:

Darmowa kontrola newralgicznych elementów konstrukcyjnych samochodu, mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Akcja trwa do 18 grudnia i oprócz bezpłatnej kontroli samochodu klienci mogą skorzystać z promocyjnych cen na części zamienne i materiały eksploatacyjne, opony zimowe i kompletne koła (felgi+zimowe opony i czujniki ciśnienia) oraz akcesoria i gadżety z logo Mitsubishi. Szczegóły są tutaj.

Ford:

Użytkownikom aut tej marki proponujemy wymianę zestawów paska rozrządu. Aktualne i promocyjne ceny dla poszczególnych roczników i modeli Forda są dostępne tutaj: 

Poza tym, warto sprawdzić stan układu hamulcowego i jeśli się okaże, że klocki wymagają wymiany, to koszt kompletu na przednią oś wraz z wymianą zaczyna się już na poziomie 250 złotych. Wykaz modeli objętych promocją można znaleźć na naszej stronie www:

Kolejna sezonowa promocja Forda to bezpłatne sprawdzenie wybranych podzespołów samochodu oraz promocyjne ceny opon zimowych wraz z “hotelem” opon letnich:

Suzuki:

Właściciele aut tej marki mogą skorzystać z obniżonych cen na kompletne koła (felgi, opony zimowe różnych marek i czujniki ciśnienia powietrza. Ceny po rabatach startują od 625 zł za sztukę. Pełny cennik z podziałem na modele aut: