Mustang Mach-E. Nadjeżdża w pełni elektryczny SUV od Ford-a.

„Mustang na prąd? Nie to niemożliwe! Prędzej piekło zamarznie!” Przyznajcie, że o takie skojarzenia bardzo łatwo. Tymczasem to nie piekło zamarznie, a zmienia się rodzaj paliwa.

Czy to się nam podoba, czy nie, nie ma odwrotu od napędu elektrycznego. Kolejni producenci dołączają do grona tych dostawców, którzy oferują coraz to nowsze modele aut, jeśli nie z napędem hybrydowym to w pełni elektrycznym. Ford również do nich dołącza i od 2020 roku można będzie kupić SUV-a, który nie tylko wyglądem, ale i właściwościami jezdnymi czy osiągami nawiązuje do legendy “Mustanga”.

Mustang Mach-E. Trzy wersje.

Auta, które można już wstępnie rezerwować będą dostępne w trzech wersjach : Mach-E, Mach-E AWD i Mach-E First Edition. Pierwsza z nich posiada napęd na tylną oś, pozostałe dwie na obie osie. Niezależnie od wersji mamy pełny napęd elektryczny, a zasięg na jednym ładowaniu to max. 600 km. W najmocniejszej wersji GT, przyspieszenie od 0 do 100 km. to mniej niż 5 sekund, czyli podobnie jak to wygląda u najmocniejszego, benzynowego przodka. To, co odróżnia nowego Mustanga od poprzednika, to zdecydowanie większa użyteczność. Auto jak przystało na SUVa, zapewnia bardzo duży komfort podróżowania i umożliwia przewóz np. wakacyjnego bagażu dla 4-osobowej rodziny.

Niezależnie od wersji, Mach-E zapewnia doskonałe właściwości jezdne, czyli zachowuje pełną zgodność z tym, czego możemy doświadczyć w każdym innym modelu Forda. Również jakość wykonania i wykończenia, również stoją na bardzo wysokim poziomie. Z resztą zobaczcie sami na poniższych filmach:

Mach-E jak kupić?

Choć samochód trafi na rynek w 2020 roku, to wstępne rezerwacje, niezobowiązujące jeszcze do zakupu można składać już teraz w FordStore GERMAZ. Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę www dedykowaną temu modelowi, gdzie za pośrednictwem formularza kontaktowego można skontaktować się z naszymi doradcami i ustalić wszystkie szczegóły.

Zapraszamy!