focusrs

MotoClassic Wrocław 2018. Zapraszamy do Zamku TOPACZ!

18-go i 19-go sierpnia zapraszamy do Zamku TOPACZ na kolejną edycję imprezy MotoClassic Wrocław. Jeśli kochacie samochody i nie dzielicie je na współczesne i zabytkowe, a w Waszych żyłach płynie wysokooktanowa benzyna, to po prostu musicie tam być!

MotoClassic Wrocław 2018 to wyjątkowa impreza motoryzacyjna organizowana w sercu Dolnego Śląska na przepięknych terenach Zamku TOPACZ. W trakcie zlotu będą prezentowane pojazdy w dwóch kategoriach wiekowych do 1960 oraz z lat 1960 – 1990. Wśród gości pojawią się motoryzacyjne perełki z prywatnych kolekcji miłośników aut klasycznych oraz zabytkowych. Będą też pokazy grup rekonstrukcji historycznej oraz pasjonatów i właścicieli pojazdów militarnych. Jak co roku, nie zabraknie też prezentacji najnowszych modeli aut. Wśród tej grupy wystawców nie zabraknie naszej firmy: Dom Samochodowy GERMAZ zaprezentuje to, co jest najlepsze w ofercie Forda, Mitsubishi i Suzuki. Oprócz znakomitych samochodów będą też niespodzianki i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (do wygrania będzie auto na weekend!). Co będzie można zobaczyć?

Mustang GT

Przede wszystkim najnowszy model Forda z linii crossover-ów: Ford EcoSport. Będzie też najnowsze wcielenie Forda Mustanga GT oraz niesamowite Hot Hatch-e: najnowszy Suzuki Swift Sport oraz legendarny Ford Focus RS.

Focus RS

Znajdzie się też coś dla fanów aut z diamentami w logo: Mitsubishi Eclipse Cross i Outlander.

Szczegóły imprezy na stronie organizatora: Zapraszamy!

MotoClassic Wrocław 2018