Nowe Mitsubishi ASX 2017 już w DS GERMAZ.

Niedawno zapraszaliśmy na premierę nowej wersji Mitsubishi ASX 2017. Dla tych z Państwa, którzy nie mieli wówczas okazji nas odwiedzić mamy krótki film z głównym bohaterem tej premiery. Videorelację przygotował jeden z motoryzacyjnych Vlogerów, niejaki „Skodziarz” 😉

https://youtu.be/tuOU2gb7lQc

Ten bohater to odświeżony bestseller marki Mitsubishi. Pierwszą poważną zmianą, jaka rzuca się w oczy jest nowy przód samochodu. Trzeba przyznać, że w porównaniu do wcześniejszej generacji, auto zyskało na elegancji i naszym zdaniem jest po prostu ładniejsze. Inne zmiany nie są już tak drastyczne, choć w przypadku wersji „Cool Edition” mamy do czynienia z dwukolorowym nadwoziem: Dach, słupki i pokrywa bagażnika pokryte są czarną folią, a reszta nadwozia jest biała. Również felgi w tej wersji są dwukolorowe. Obok zmian nadwozia, zmodernizowano także wnętrze i wyposażenie pojazdu.

Na szczególną uwagę zasługuje wersja Ralliart, nawiązująca do legendarnych samochodów ekipy fabrycznej Mitsubishi, startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata. Jest to najmocniejsza i najlepiej wyposażona wersja Mitsubishi ASX z 2.2. litrowym silnikiem wysokoprężnym, napędem na cztery koła i automatyczną skrzynią biegów.

Oprócz wersji Ralliart, mamy jeszcze 6 innych konfiguracji, z dwoma silnikami i napędem na oś przednią. Napęd 4WD może być przełączany rzez kierowcę na przednią oś lub na obie, a montowany jest jedynie w autach z 2,2 litrowym silnikiem Diesel-a.

Tabela z pełnymi danymi technicznymi wszystkich dostępnych wersji jest dostępna na naszej stronie www.

Obok długiej listy dodatków i licznych kombinacji , każde auto chroni 5-letnia gwarancja do przebiegu 100.000 km oraz bezpłatny pakiet Mitsubishi Assistance Package, który przez 5 lat od zakupu auta, niezależnie od przebiegu zapewnia bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży, Pakiet Assistance obejmuje także te przypadki, w których właściciel zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo lub złamie albo zgubi kluczyk.

Ceny aut oferowanych przez DS GERMAZ rozpoczynają się na poziomie niecałych 68 tysięcy złotych za podstawową wersję wyposażenia „Inform” i osiągają poziom 138 tysięcy za najmocniejszą i najlepiej wyposażoną wersję „Ralliart”.

Wszystkich zainteresowanych jazdą próbną lub zakupem zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu lub o kontakt znaszymi doradcami pod numerem telefonu: (71) 349 01 55 lub mailowo: recepcja.mitsubishi@germaz.pl