Miesiąc Rodziny

Miesiąc Rodziny 2017 Wrocław. 4-go czerwca zapraszamy na piknik!

W tym roku, już po raz dziewiąty Wrocław obchodzi „Miesiąc Rodziny”. To sympatyczne święto odbywa się  na przełomie maja i czerwca na Wyspie Słodowej, a w jego trakcie  ma miejsce szereg wydarzeń przygotowanych specjalnie z myślą o dużych i małych mieszkańcach (oraz gościach) naszego miasta.

Wśród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie: Konkursy, gry i zabawy dla dzieci oraz rodziców,  zawody sportowe, a także okazje do tego, aby zasięgnąć porad z zakresu wychowywania dzieci, zdrowia czy przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy.

Co roku impreza przyciąga tysiące Wrocławian oraz wielu partnerów instytucjonalnych, którzy wspomagają organizatorów w przygotowaniu ciekawego programu edukacyjnego i rozrywkowego. Z resztą, nieco informacji o tej imprezie można znaleźć w tym filmie:

Tegoroczna edycja Miesiąca Rodziny ma cztery punkty kulminacyjne w postaci rodzinnych pikników. Harmonogram tych wydarzeń znajduje się poniżej… choć daty – w stosunku do swoich świątecznych pierwowzorów – z oczywistych względów zostały nieco zmienione 😉

Miesiąc Rodziny 2017 – kalendarz:

28 maja – Dzień Matki, 4 czerwca – Dzień Dziecka*11 czerwca – Dzień Dziadków, 25 czerwca– Dzień Ojca. Jak wspominaliśmy, wszystkie imprezy odbędą się na Wyspie Słodowej we Wrocławiu.

*UWAGA, UWAGA: FordStore Germaz jest oficjalnym sponsorem zabezpieczenia medycznego oraz pokazów/szkoleń z udzielania pierwszej pomocy.

Gorąco zapraszamy do wizyty na Wyspie! Warto wtedy tam przyjść, nie tylko ze względu na różnorodne atrakcje, ale też dlatego, że będzie okazja do spróbowania swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy.

Dodatkowo, 4-go czerwca pokażemy najbardziej rodzinne auto w gamie Forda: komfortowy i przestronny model S-Max, który umożliwia przewożenie trzech fotelików w tylnym rzędzie siedzeń.

Natomiast od 1-go do 3-czerwca, w salonach Germaz  (Wrocław, ul. Strzegomska 139) na wszystkich milusińskich czekają słodkie niespodzianki.