Focus RS

GERMAZ Ford Power – Druga edycja za nami

29 września we Wrocławiu miała miejsce druga edycja motoryzacyjnej imprezy: GERMAZ Ford Power, zrzeszającej fanów ponadprzeciętnej mocy przenoszonej na asfalt. Jednodniowe wydarzenie odbyło na terenie naszego salonu FordStore Germaz we Wrocławiu.

Doskonałą atmosferę zapewniły dziesiątki Fordów Mustangów, poczynając od legend z lat ’60 aż po najnowsze egzemplarze tego Muscle Cara. Wśród unikatowych modeli, które pojawiły się aby cieszyć oko odwiedzających, warto wymienić Mustanga Shelby GT350, Mustanga V Bullit, Focusa RS500 MK2 czy Escorta RS.

Dodatkowym urozmaiceniem całości Germaz Ford Power była obecność partnerów motoryzacyjnych, którzy na swoich stoiskach zaprezentowali to, czym zajmują się na co dzień. Wśród wystawców byli m.in.:

  • Turismo, czyli projekty tuningowe na najwyższej światowej półce, wraz z imponującą ekspozycją starannie wyselekcjonowanych kutych felg. Ich democar, czyli mocno zmodyfikowane Audi S5 to wisienka na torcie pokazująca kunszt i ogrom pracy, jaki są w stanie włożyć w cztery kółka.
  • 4ohmy.pl, czyli sztuka indywidualizacji swojego pomysłu na samochód. Dzięki nim, odkrywamy nowy wymiar Car Wrappingu, koloru i zabezpieczenia aut.
  • Pielęgnacja Aut, to doskonały sklep z kosmetykami samochodowym. Korzystając z asortymentu tego sklepu, zabezpieczenie lakieru oraz wnętrza samochodu staje się skutecznie i efektowne.
  • Drift Ekipa, a właściwie pokaz ich umiejętności za kierownicą to czysty majstersztyk. Szkoła jazdy, która uczy wykorzystywania mocy swojego samochodu przyda się każdemu kierowcy, który chce wiedzieć jak pewnie czuć się za kółkiem.
  • Remar-sport i ich elektryczne rowery to całkowicie inny wymiar jazdy jednośladem. Wyszukany sklep z rowerami światowej klasy.
    B-Sport oraz Play-Max, czyli dmuchana zjeżdżalnia oraz symulator F1, zapewniające doskonałą rozrywkę dla najmłodszych.

Dzięki bardzo udanej formule, doskonałej atmosferze podgrzewanej przez pasję oraz wspaniałej frekwencji organizatorzy zapewniają, że trzecia edycja tej imprezy odbędzie się w przyszłym roku, gwarantując jeszcze więcej mocy, emocji i pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: na naszym facebook-owym profilu 🙂