JESIENNE DOTACJE w Ford Germaz – Transit Courier z niską ratą już od 282 zł/miesięcznie!

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują dobrego i nowego auta dostawczego, a nie chcą zamrażać własnych środków jako wkład początkowy.

JESIENNE DOTACJE W FORD GERMAZ:

Wymiana auta to zwykle spore koszty. Dlatego Ford Polska i Dom Samochodowy GERMAZ oferują ciekawy program finansowania nowych samochodów, w którym klient może zostawić swój dotychczasowy pojazd w rozliczeniu.

W przypadku Forda Transita Couriera, miesięczna rata za auto może wynosić 282 złote netto. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza. Wówczas nasi handlowcy umówią się z Państwem na wycenę Waszego dotychczasowego samochodu, a następnie przygotują ofertę uwzględniającą Państwa preferencje w zakresie okresu i warunków leasingu oraz oczywiście ostatecznej konfiguracji auta 🙂

dbatransitcourierFord Transit Courier to kompaktowy VAN dysponujący najmniejszym promieniem skrętu w swojej klasie. Auto idealnie sprawdza się w zatłoczonym mieście, a mimo jego niewielkich gabarytów, przestrzeń ładunkowa ma objętość 2,3 m3 – to aż o 10% więcej niż w innych pojazdach w tej klasie. Dzięki opcjonalnej składanej przegrodzie i rozkładanym siedzeniem pasażera można tym autem przewozić przedmioty o długości dochodzącej do 2,59 m.

Nabywca samochodu ma do swojej dyspozycji bardzo dużą paletę zaawansowanych dodatków, w tym takich jak np: kamera cofania, czujniki parkowania, układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (Hill Start Assist) czy supernowoczesny system Ford SYNC z obsługą głosową, który pozwala na wykonywanie i odbierania połączeń telefonicznych bez odrywania rąk od kierownicy.

Ford Transit Courier

Paleta silników obejmuje trzy silniki: wielokrotnie nagradzany silnik benzynowy EcoBoost 1,0 l oraz dwa zaawansowane silniki wysokoprężne: Duratorq 1,5 l i Duratorq 1,6 l. Wszystkie jednostki zapewniają niskie zużycie paliwa do 3,7 l/100 km i  oraz mały poziom emisji dwutlenku węgla: jedynie 97 g/km CO2 (z systemem Auto-Stop-Start oraz ograniczeniem maksymalnej prędkości do 100 km/h).

Macie Państwo więcej pytań? Potrzebujecie więcej informacji o tym aucie? Wystarczy wypełnić poniższy formularz, a nasi doradcy przygotują pełen zestaw potrzebnych danych. Warto się spieszyć: liczba dostępnych aut jest ograniczona, a regulamin promocji jest dostępny u handlowców i w salonach DS GERMAZ.