Ford S-Max

Ford S-Max Biznesowym Samochodem Roku 2016

Szukasz nowego auta do firmy? Wygodnego, o znakomitych własnościach jezdnych? FORD oferuje auto, które zdobyło tytuł: „Biznesowy Samochód Roku”! Co to za pojazd?

Ford S-Max20 kwietnia 2016r. odbyła się kolejna edycja Wielkiego Testu Flotowego – największego plenerowego spotkania fleet managerów w Polsce. Jest to kulminacja Plebiscytu Fleet Awards, projektu, który każdego roku wyłania liderów wśród importerów oraz dostawców produktów i usług flotowych.

O zwycięzcach decydowali fleet managerowie oraz dziennikarze motoryzacyjni przy wsparciu urządzeń telematycznych i wyliczeń wartości rezydualnych.

Segmenty, w których zdobyć można było cenioną w branży flotowej statuetkę Plebiscytu oraz tytuł „pojazdu flotowego roku 2016” zostały ograniczone do kilku kluczowych segmentów. W kategorii Najlepszy Samochód Biznesowy – MPV – zwycięzcą został Ford S-MAX.

Dom Samochodowy GERMAZ oferuje bardzo atrakcyjny program finansowania zakupu tego auta. Nowego S-Max-a można mieć już za ok 725 zł netto. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi salonami.