Ford EcoSport

Ford EcoSport już jest w Fordstore GERMAZ

Ford EcoSport. Mały SUV amerykańskiego producenta, który śmiało wkracza na rynek takich aut jak: Peugeot 2008, Opel Crossland X, Hyundai Kona czy Kia Stonic jest już w FordStore GERMAZ.

Na naszych oczach zmienia się rynek samochodów rodzinnych i kompaktów. Tradycyjne hatchbacki czy mniejsze sedany coraz częściej walczą o względy kierowców (i ich rodzin) z SUVami i crossoverami.

Do niedawna auta z tych dwóch nowych kategorii były dość dużymi pojazdami, więc siłą rzeczy nie stanowiły dużej konkurencji dla hatchback-ów i ich mniejszych braci. Producenci samochodów świadomie i z premedytacją zacierają granice pomiędzy segmentami i to co kiedyś było oczywiste, dziś przestaje takie być: mamy SUVy i Crossovery większe, takie jak Ford Kuga czy Mitsubishi Eclipse Cross. Ale są też auta, które należą do tych kategorii pojazdów, choć rozmiarowo mniejsze. Jednym z nich jest nowość na polskim rynku: Ford EcoSport:

Ford EcoSport

Ford EcoSport w Domu Samochodowym GERMAZ

Choć na rynku europejskim auto jest obecne od pewnego czasu, w polskich salonach dopiero rozpoczyna swoją przygodę. Ten mały SUV Forda jest warty Państwa uwagi z kilku powodów:

Ford Sync3Po pierwsze jest świetnie zaprojektowany i wykonany, a pod względem wyposażenia nie odbiega od tego co producent oferuje w innych segmentach.

Mamy więc do wyboru kilka wersji wyposażenia: Trend, Navi Edition, Titanium, ST-Line i ST-Line Black. Lista dodatków zawiera wszystko co zapewni maksymalny komfort, bezpieczeństwo i radość z jazdy: Począwszy od uznanych silników z rodziny Ecoboost, przez znakomite systemy multimedialne Sync3, systemy audio klasy Premium (od firmy Bang & Olufsen), aż po zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa jazdy, zapewniające maksymalną kontrolę podczas prowadzenia (systemy stabilizacji toru jazdy) i hamowania.

 

Ford EcoSport - zwiększony prześwitZwiększone wartości prześwitu, kątów natarcia i zejścia sprawiają, że auto znakomicie poradzi sobie w miejskiej dżungli, pełnej wysokich krawężników i wszelkiej maści spowalniaczy. Jeśli chodzi o rozwiązania w zakresie komfortu podróży i funkcjonalności nadwozia, Ford EcoSport również nie ma się czym wstydzić: kabina wyposażona jest w szereg praktycznych schowków, podgrzewane fotele i kierownica oraz składane lusterka to dodatki, które do niedawna spotykaliśmy w autach klasy Premium. 

Dziś to wszystko mieści się w aucie, którego żywiołem jest miasto. Jak się sprawdza w praktyce? Najlepiej sprawdzić to osobiście, w jednym z naszych salonów, gdzie Ford EcoSport już stoi, a niebawem zasili też nasz park aut DEMO.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami!

Wrocław: tel. 71 / 358 20 42

Zielona Góra:  68 / 478 43 78

 email: salon@germaz.pl