Focus, Fiesta i Ka+ w wersji Active

Nie słabnie moda na samochody typu: SUV czy Crossover. Dziś trudno znaleźć producenta aut, który nie miałby w ofercie takich właśnie modeli.

Nie słabnie moda na samochody typu: SUV czy Crossover. Dziś trudno znaleźć producenta aut, który nie miałby w ofercie takich właśnie modeli.

Wśród nabywców nowych aut są jednak osoby, które niekoniecznie chciałyby jeździć autem takim jak: Ford Kuga, Mitsubishi Outlander czy Suzuki Vitara, a jednocześnie klasyczny hatchback, kombi to też już nie to.

Z myślą o takich osobach Ford przygotował specjalną linię: Active i „oddelegował” do niej kilka swoich rynkowych przebojów, takich jak: Ford Focus (w wersji: Hatchback i Kombi), Fiesta i Ka+.

Seria Active – kluczowe wyróżniki.

Niezależnie od tego czy mówiły o Focusie, Fieście czy Ka+, każde z tych aut w wersji Active ma podobne cechy: nieco podwyższone zawieszenie, relingi dachowe czy plastikowe osłony krawędzi błotników, progów czy zderzaków. Reszta wyposażenia standardowego i opcjonalnego, podobnie jak to ma miejsce w klasycznych modelach Focusów, Fiest i Ka+ jest bardzo długa. Istotne jest jednak to, że zwiększenie prześwitu aut z serii Active nie pogorszyło wzorcowych właściwości jezdnych. Focus i Fiesta Active to w swoich segmentach rynku w dalszym ciągu wzorce prowadzenia i balansu między komfortem a tłumieniem nierówności.

Nie wierzycie? Zatem zapraszamy na jazdy próbne do jednego z naszych salonów!