Dom Samochodowy Germaz w sieci FordStore

„FordStore” to specjalna sieć sprzedaży i obsługi serwisowej wybranych modeli Forda: luksusowej linii modelowej Vignale, w której występują specjalne wersje Mondeo, S-Max, Kuga i nowości na polski rynku: Ford Edge. Ponadto, salony „”FordStore” oferują też limitowane serie sportowych aut, takich jak: Ford Focus RS czy legendarny: Ford Mustang.

Salony należące do sieci FordStore  to nowoczesny i elegancki wystrój oraz wykończenie wysokiej jakości materiałami. Na wyposażeniu są między innymi interaktywne stoliki z wbudowanymi ekranami LCD, na których klienci mogą skonfigurować i zobaczyć swój przyszły samochód. Zapewniam, że wygląda to zupełnie inaczej, niż ma to miejsce w przypadku standardowych konfiguratorów, jakie producenci aut oferują na swoich stronach www. FordStore to nie tylko nowoczesna technika. To także indywidualna atmosfera i obsługa klienta, typowa wyłącznie dla aut z segmentu Premium: Począwszy profesjonalnego doradztwa na etapie  pierwszej konfiguracji wymarzonego samochodu, przez pomoc w szybkim załatwieniu formalności związanych z zakupem aut i towarzyszącym temu procesowi usługom finansowym, typu: kredyt, leasing czy ubezpieczenie. Gdy wymarzony samochód trafi już do klienta, to wszelkie czynności związane z obsługą serwisową również są realizowane za pośrednictwem FordStore i towarzyszą temu różne udogodnienia, takie np. jak: dostęp do 24 godzinnej infolinii, przeglądy w trybie: door-to-door, polegające na tym, że to nasi doradcy odbierają auto do przeglądu od klienta i później odstawiają je z powrotem. W trakcie takiego przeglądu klient otrzymuje auto zastępcze. Poza tym oferujemy szereg innych usług, w tym także związanych z kosmetyką nadwozi czy pielęgnacją wnętrza, a realizowanych w trybie zapewniającym naszym klientom maksimum komfortu i poszanowanie ich czasu.

W przypadku D.S. Germaz, status „FordStore” otrzymał wrocławski salon naszej firmy. Jest to jeden z ośmiu polskich salonów Forda dysponujących tym statusem i jedyny na Dolnym Śląsku! Obecnie trwają przygotowania do zmiany wystroju, tak aby spełniał on wymogi stawiane ogniwom tej sieci.

Dla klientów najważniejsze jest jednak to, że już teraz można zamawiać u nas takie modele Forda jak: Mondeo Vignale czy kultowe: Mustang GT i Focus RS.

Serdecznie zapraszamy!