Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

Zbliżają się wakacje, pora więc zadbać o klimatyzację! Zapraszamy Państwa do naszych serwisów we Wrocławiu i Zielonej Górze, gdzie można przeprowadzić kompleksową dezynfekcję układu klimatyzacji i wnętrza Waszych Fordów!

Higiena układu klimatyzacji to wbrew pozorom jeden z najważniejszych dla naszego bezpieczeństwa procesów obsługi serwisowej samochodu. Aby uniknąć przykrych konsekwencji kontaktu z grzybami, wirusami i bakteriami dokładna dezynfekcja układu i wymiana filtra kabinowego jest po prostu koniecznością.

Specyfika pracy tego układu jest bowiem taka, że stwarza on wręcz idealne warunki rozwoju różnych drobnoustrojów chorobotwórczych. Warto więc eliminować to ryzyko i przynajmniej raz w roku, najlepiej wiosną czy wczesnym latem zlecić dokładne czyszczenie klimatyzacji, wymianę filtra kabinowego i ozonowanie wnętrza pojazdu.
Czysta klimatyzacja ma jeszcze jedną zaletę: ogranicza parowanie szyb i wnętrza pojazdu, a to przekłada się na lepszą widoczność, w efekcie: wyższe bezpieczeństwo i lepszy komfort jazdy.

Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO – szczegóły

W trakcie prac nasi specjaliści przeprowadzą dokładne sprawdzenie i dezynfekcję całego układu, a zakres czynności serwisowych obejmuje takie czynności jak:

  • Sprawdzenie działania wszystkich podzespołów
  • Próba wydajności oraz pomiar temperatur
  • Oględziny pod względem wszystkich uszkodzeń oraz wycieków (w tym stanu filtra przeciwpyłkowego)
  • Dezynfekcja parownika
  • Dezynfekcja układu (kanałów wentylacyjnych)
  • Ozonowanie

Koszt takiej usługi to 199 zł natomiast wymiana filtra kabinowego to jedynie 79 zł brutto.
Więcej informacji o promocji oraz kontakt do naszego serwisu znajduje się na naszej stronie www: