Charytatywne Mikołajki 2016 w GERMAZ: Dwa razy więcej korzyści !

Grudzień to miesiąc wyprzedaży. Podobnie jest w salonach GERMAZ, ale tym razem lista korzyści jest imponująca: Rabaty do 35 tysięcy, atrakcyjne finansowanie, cenne gratisy do każdego zakupu, możliwość darmowego sprawdzenia auta przed zimą i wiele innych. Dodatkowo, w tym roku POMAGAMY ciężko chorym dzieciom. Co zrobić, aby maksymalizować własne korzyści i przy okazji pomóc potrzebującym? Przyjść do naszych salonów 3-go lub 4-go grudnia 2016, gdzie odbędą się Charytatywne Mikołajki Grupy Germaz.

Baner grupy fermaz

Tym razem postanowiliśmy włączyć się w pomoc dla Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska z Wrocławia. Poniżej zamieszczamy garść informacji dla tych z Państwa, którzy rozważają zakup auta z rocznika 2016. Wybierając się do nas możecie skorzystać z okazji, które w tym roku już się nie powtórzą:

Po pierwsze: kupując auto jednej z naszych marek: FORD, MITSUBISHI, SUZUKI otrzymacie atrakcyjny rabat, nawet do 35 000 zł oraz wyjątkowe, ważne tylko w tych dniach atrakcyjne warunki finansowania. Ponad to do każdego zakupionego auta dorzucamy wartościowy GRATIS!

Po drugie: W trakcie imprezy, do zakupu i licytacji z których dochód przekażemy do Hospicjum, będą m.in.: piłka i zdjęcie z podpisem Marcina Gortata, lot balonem dla dwóch osób, piłka z podpisami koszykarek Ślęzy Wrocław, piłka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław, trening personalny wraz z wywiadem dietetycznym. Właściwie, każdego dnia pojawiają się nowe pomysły i informacje o tym wydarzeniu, a publikujemy je na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy zatem do polubienia i obserwowania profilu tego wydarzenia.

Po trzecie: Kupując auto 3-go lub 4-go grudnia pomożecie podopiecznym z Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska, którym przekażemy zysk ze sprzedaży zrealizowanej w tych dniach.

Na koniec mała niespodzianka:

Każdy, kto w tych dniach wesprze naszą akcję, może zapisać się na…

DARMOWY zimowy przegląd auta…

…niezależnie od jego marki. W trakcie przeglądu sprawdzimy stan podstawowych podzespołów odpowiadających za bezpieczeństwo na drodze.  Zainteresowanych prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza celem umówienia wizyty.